02 svi 2026
CIBONA STIŽE U KREŠIN DOM Martin Junaković: “Treba nam pobjeda za podizanje atmosfere uoči FMP-a”
KK Zadar

CIBONA STIŽE U KREŠIN DOM Martin Junaković: “Treba nam pobjeda za podizanje atmosfere uoči FMP-a”

Dvadeseto kolo HT Premijer lige donosi ovog petka u Krešinom domu derbi vječitih rivala, košarkaša Zadra i zagrebačke Cibone.

Zadrani ovaj sraz dočekuju nakon iznenađujućeg poraza na gostovanju kod Alkara. Žele pred svojim navijačima stići do slavlja i vratiti se na staze pobjeda.

Put do pobjede bit će jako trnovit, svjestan je toga i razigravač sastava s Višnjika, Martin Junaković.

– Mislim da je to obje momčadi jako važna utakmica, nama prvenstveno iz razloga što smo zadnje dvije utakmice izgubili u produžecima. Oni su dobili novog trenera i žele se sigurno svi još više dokazati. Imamo i dalje problema s ozljedama, međutim, nema kukanja. Moramo se izdignuti iznad svih problema i dobiti ovaj susret kako bi dvoboj s FMP-om dočekali u dobroj atmosferi .

Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati.