10 lip 2026
KK ZADAR “Momčad se vratila u dvoranu, želimo se ispričati javnosti”
Foto: KK Zadar
KK Zadar

KK ZADAR “Momčad se vratila u dvoranu, želimo se ispričati javnosti”

“Momčad se vratila u dvoranu”, objavio je KK Zadar na svojim službenim internet stranicama. Na današnjem treningu u Dvorani 3 ŠC Višnjik bili su svi igrači osim mladih Duje Brale i Krševana Klarice, koji su se tek vratili s reprezentativnih obveza te Uroša Lukovića i Aleksandra Bursaća, čiji se povratak očekuje u ponedjeljak.

“Nakon što smo imali poteškoća po pitanju smještaja, u što kraćem roku smo pronašli rješenje za naše igrače kako bi mogli što prije nastaviti s treningom. Situacija je bila daleko od dobre, ali uz pomoć dobrih ljudi koji su nam izašli u susret i pomogli, uspjeli smo riješiti problem koji je nastao”, stoji u objavi kluba.

“Želimo se zahvaliti svima koji su nam pomogli i koji su ponudili svoj smještaj ovih dana. Pronašli smo dobra rješenja da odgovorno trošimo sredstva i da ne pristajemo na previsoke cijene koje su nam bile ponuđene. Klub je u ovoj situaciji gledao kako omogućiti igračima sve što treba, kako bi što prije mogli nastaviti s treninzima, ali i da to bude u našim financijskim mogućnostima.”

“Također se želimo ispričati javnosti što smo doveli voljeni klub u neugodnu situaciju koja sigurno nikome nije bila u interesu. Idemo dalje, nastavljamo raditi i pripremati se za novu sezonu koja nam je pred vratima, jedva čekamo početak i idemo svi zajedno do naših ciljeva”, zaključili su iz KK Zadra.