Nogometašice Donata u Zagrebu gošće Agrama
Nogometašice Donata uspješno su apsolvirale prvi dio sezone u svom debitantskom nastupu u Prvoj hrvatskoj ligi nakon kojeg su se s omjerom od tri pobjede i četiri poraza smjestile na više nego dobro peto mjesto u konkurenciji osam ekipa.
No, vremena za predah i analizu i nema baš previše jer prvenstvo se nastavlja užurbanim tempom pa će tako Donatovke već danas u susretu 8. kola u goste Agramu. Ekipi koja ih je na otvaranju sezone na Stanovima porazila s 2:1.
No, otada su igračice Jure Perkovića već „pojele nekoliko busena trave“ što bi u prijevodu značilo kako su skupile dovoljno iskustva da bi utakmicu u Zagrebu mogle učiniti zanimljivom iako se mora naglasiti kako je domaća ekipa u ovom dvoboju ipak favorit.
Agram je standardni prvoligaš već dugi niz godina i nakon Splita i Osijeka jedna je od najboljih hrvatskih ekipa ženskog nogometa. Stoga ne treba pucati visoko već valja ostati ponizan i zaključiti kako bi svaki pozitivan rezultat u glavnom gradu za Donat bio sjajno postignuće.
Susret se igra na igralištu NK Špansko u Zagrebu s početkom u 14;30 sati.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





