MNK Tin osvojio drugo mjesto u Favbetovoj gradskoj ligi. Čestitamo.
Predstavnici MNK Tin izgubili su u finalu Favbet gradske lige koja se premijerno ove godine održala u Puli. U pravoj golijadi porazila ih je Veruda (Pula) rezultatom 8:4.
Bilo je to prava poslastica za sve ljubitelje futsala u kojoj se uz mnogo golova imalo vidjeti i puno lijepih poteza. Više svježine imali su domaćini koji su tako u konačnici i stigli do zaslužene pobjede.
Velike čestitke igračima Tina na prikazanoj igri i predstavljanju naše Županije. Na putu do finala bili su bolji od Mocce, Varoši i MNK Staklo Mass dok ih je u finalu zaustavila spomenuta Veruda.
Izvrsno su zadarski futsal predstavljali i MNK Varoš Zara dental centar te Kontrol biro Auto Rogić koji su stigli do četvrtzavršnice te su tako bili jedina gradska liga čija su sva tri predstavnika preskočila prvu stepenicu.
Najveći dobitak u svakom slučaju je atmosfera i podrška koju su sva tri zadarska kluba davala jedni drugima. Na tribinama se orilo Mi smo Zadrani, Zadar je naš. Na parketu veliki suparnici a kada se brane boje svoga grada, onda svi dišu kao jedan. Svaka čast dečki, to i jest draž i bit sporta. Nadamo se da će ovo biti samo jedan korak bliže da Zadar napokon dobije drugoligaša a vrlo skoro i prvoligaša u futsalu na nacionalnoj razini. Kvaliteta postoji, to nije sporno, uz dodatni vjetar u leđa, vjerujemo da je to samo pitanje dana.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





