Zadar tone sve dublje, Nazor kaže: “Raspali smo se, pa sam nastojao pružiti veću šansu igračima s klupe, kako bi osjetili teren”
Treći poraz u nizu upisali su u regionalnoj ABA ligi košarkaši Zadra. Sinoć ih je demolirala Mega u Beogradu rezultatom 98:74.
Zadrani su bez pobjede i dalje u ovom natjecanju, alarm je upaljen ali za sada u klubu nitko ne reagira ili su zadovoljni ostvarenim.
Po završetku susreta s Megom, trener sastava s Višnjika, Ante Nazor je dodao.
“Čestitao bih protivniku na zasluženoj velikoj pobjedi. Bilo je perioda igre u kojima je moja momčad parirala, ali nismo iskoristili prvo poluvrijeme i loš šut Mege. Bili smo indisponirani, promašili smo 13 ‘penala’ i neke zicere. Trebali smo ući u kontrolu susreta, međutim kada to ne napraviš onda se dogodi upravo ovo što se dogodilo – totalna dominacija jedne mlade momčadi. Kada ih je u drugome dijelu krenuo šut, napravili su prednost. Nismo bili dovoljno karakterni da ne dopustimo da to ode na veću razliku. Raspali smo se, pa sam nastojao pružiti veću šansu igračima s klupe, kako bi osjetili teren”.
Zaključit ćemo mi, ono jučer nije sličilo na ništa, bilo je totalno negledljivo. Zadar ne izgleda dobro i nešto se mora poduzeti. Vrijeme je da se naprave neki koraci.
Foto: Šime Zelić
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





