Dvije bronce Sveučilišta u Zadru na završnici u odbojci na pijesku i badmintonu
Na završnici studentskog prvenstva Hrvatske za akademsku godinu 2018/19 u odbojci na pijesku, stolnom tenisu i badmintonu koje je 27. i 28. rujna održano u Zadru ekipe Sveučilišta u Zadru osvojile su dvije bronce i to u odbojci na pijesku i u badmintonu🏐🏸🥉🏆💪.
U odbojci na pijesku treće mjesto i brončanu medalju osvojile su Vana Mrduljaš i Franka Volpi Kobal, a u badmintonu Vanja Petrović i Ivana Tičić.
Blizu medalji bila je i muška ekipa u badmintonu koja je bila četvrta, a muška stolnoteniska ekipa i muška ekipa u odbojci na pijesku nisu uspjeli ući među četiri najbolje ekipe.


S ovim natjecanjem završena su sva državna natjecanja za akademsku godinu 2018/19 koja je za ekipe Sveučilišta u Zadru bila najuspješnija do sada jer je ukupno osvojeno 11 odličja na sveučilišnim državnim prvenstvima.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





