26 lip 2026
Dvije bronce Sveučilišta u Zadru na završnici u odbojci na pijesku i badmintonu
Ostali sportovi

Dvije bronce Sveučilišta u Zadru na završnici u odbojci na pijesku i badmintonu

Na završnici studentskog prvenstva Hrvatske za akademsku godinu 2018/19 u odbojci na pijesku, stolnom tenisu i badmintonu koje je 27. i 28. rujna održano u Zadru ekipe Sveučilišta u Zadru osvojile su dvije bronce i to u odbojci na pijesku i u badmintonu🏐🏸🥉🏆💪.

U odbojci na pijesku treće mjesto i brončanu medalju osvojile su Vana Mrduljaš i Franka Volpi Kobal, a u badmintonu Vanja Petrović i Ivana Tičić.
Blizu medalji bila je i muška ekipa u badmintonu koja je bila četvrta, a muška stolnoteniska ekipa i muška ekipa u odbojci na pijesku nisu uspjeli ući među četiri najbolje ekipe.

S ovim natjecanjem završena su sva državna natjecanja za akademsku godinu 2018/19 koja je za ekipe Sveučilišta u Zadru bila najuspješnija do sada jer je ukupno osvojeno 11 odličja na sveučilišnim državnim prvenstvima.