Z. Veselinović: “Sve ću učiniti da turnir za našeg Kneza preraste u seniorski”
U dvorani Jazine završilo je 15. izdanje Međunarodnog memorijalnog košarkaškog turnira za juniore „Tomislav Knežević” koji je organizirao Košarkaški savez Zadarske Županije i KK Zadar.
Prvo mjesto osvojila je slovenska Olimpija Cedevita, drugi je Zadar, treća Sonik Puntamika a četvrti talijanski Lissone.


Na dva dana koliko je turnir trajao osvrnuo se uime organizatora Zoran Veselinović.
„Zadovoljan, sretan, još jedno izdanje uspješno smo priveli kraju. S posebnim užitkom to radim svake godine pa će tako biti i dalje za našeg Tomislava. Jedna lijepa tradicija je nastavljena, obitelj Knežević stoji iza svega ovoga, imam njihovu podršku a to mi je najvažnije”.
Ono na čemu stalno inzistira Veselinović i to već godinama je da ovaj turnir postane seniorski.
„To stvarno želim, pozivam sve strukture KK Zadar da se nađemo i to organiziramo. Ne mora to biti u ovom terminu, lako se dogovorimo kada bi se to odigralo. Neka na turniru igraju Split, Šibenik, Zadar sa svoja dva kluba te da odigramo u tri dana svatko sa svakim i da to preraste u jedan lijepi seniorski turnir. Nadam se da će se ta moja davna želja i uspjeti realizirati, Tome je to zaslužio” – dodao je Zoran.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





