S. Ćustić: “Žalit ćemo se Vijeću sportske arbitraže HOO-a, borba se nastavlja”
U Puli je održana sjednica Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza koji je usvojio izvješće o licenciranju za sljedeću natjecateljsku godinu. Time je potvrdio odbijanje licence NK Zadru za igranjem u drugoj nogometnoj ligi u sljedećoj sezoni zbog neispunjenih uvjeta.
Po svemu sudeći Zadrane očekuje opet nastup u Trećoj HNL. Direktor NK Zadar, Svetko Ćustić.
„Po tome mi smo trećeligaši, Izvršni odbor HNS-a je usvojio izvješće komisije za licenciranje i to je po njima konačna odluka. Mi se s tim ne mirimo, poslat ćemo i žalbu na Vijeće sportske arbitraže Hrvatskog olimpijskog odbora pa ćemo vidjeti. Naša borba se nastavlja pa ćemo vidjeti kako će se oni očitovati i tada će se u biti sve i znati što će biti dalje s klub sa Stanova”.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





