KUP KREŠIMIR ĆOSIĆ Prva prepreka Zadru na putu do trofeja je Dubrava
Košarkaši Zadra večeras od 18 sati u Dvorani Krešimir Ćosić igraju susret osmine finala Kupa Krešimir Ćosić protiv Dubrave. Na Višnjik stiže momčad koja je u ovom tjednu promijenila trenera. Tihomira Bujana trebao bi naslijediti Josip Sesar, no još nije poznato hoće li momčad voditi već u ovoj utakmici. Bez obzira na to, Zadrov cilj je jasan: prolaz među osam najboljih.
– Kup utakmice su uvijek sklizak teren, igra se jedna utakmica. Dubrava je šuterska ekipa i koliko ćemo biti uspješni mnogo će ovisiti o tome hoćemo li spriječiti njihov šut za tri poena – kaže u najavi trener Zadra Danijel Jusup.


Iako su u prvenstvu ostvarili tek dvije pobjede, Zagrepčani imaju dosta iskusnih prvoligaških igrača. Tu Zadranin Jure Škifić, Lovre Gnjidić, zatim Rajaofera, Matić, Šabić… Sigurno je riječ o momčadi koja zaslužuje respekt u utakmici za koju ne postoji “popravni”.
– Nakon utakmice s Dubrovnikom imali smo cijeli tjedan da se pripremimo za sraz s Dubravom. Svaki dan koristimo za dobre i jake treninge, nadam se da ćemo prikazati stvari koje radimo. Kao i u svakoj utakmici, cilj nam je ući 100 posto i dati sve od sebe. Pozivam navijače da nas podrže u što većem broju kako bismo svi skupa došli do pozitivnog rezultata – kaže Lovro Mazalin.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
MIKELI TRADE Od brukve i čekića do pravog zadarskog brenda!
Nema tko u Zadru, a i mnogo šire ne zna za Mikeli trade! Već više od 30 godina Mikeli stvara…







