AMAR GEGIĆ: “Bio je ovo dobar početak za nas kao momčad”
Izjave aktera nakon finala 19. Memorijalnog turnira Tomislav Knežević Zadar – Zabok 74:59.
Amar Gegić, igrač Zadra: “Bio je ovo dobar početak za nas kao momčad. Utakmice će nam dobro poslužiti da vidimo što nismo dobro radili i u tim segmentima napredujemo te da radimo i dalje ono što dobro radimo. Imamo male ozljede, nadam se da ćemo to riješiti do sezone i u nju ući spremni za neke dobre stvari. Dosta puta sam igrao ovdje i bio dobro prihvaćen. Sada sam prvi put istrčao kao igrač Zadra, znam koliko znači zadarska publika i vjerujem da ćemo naći dobru sinergiju. Moramo ići dan po dan, utakmicu po utakmicu i doći na ono što želimo.”


Danijel Jusup, trener Zadra: “Ovu smo utakmicu po meni odigrali smirenije, koncentriranije i povezanije nego dan prije, bez obzira što smo nastupili bez Kalajžića i Prolete. Bilo me je strah kako će to izgledati jer nas je malo, a četvrta nam je utakmica u tjedan dana, ali hrvala Bogu nitko se nije ozlijedio. Izvukli smo ovo, mislim da se vidi napredak u odnosu na prethodnu utakmicu. Vjerujem da ćemo kroz nekoliko danas sanirati ozljede. Mazalinova je bila ozbiljnija ali oporavak se privodi kraju.”
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





