04 srp 2024
GIMNASTIČKI KLUB SALTO Dva srebra Franka Šušića, bronca Amelie Gašparović i ekipno srebro za cure na PH u Osijeku!
Gimnastika

U Osijeku je završilo Prvenstvo Hrvatske u gimnastici na kojem su vrijedna ostvarenja postigli predstavnici Gimnastičkog kluba Salto.

U kategoriji mlađih juniorki Amelie Gašparović je zaokružila nastup s brončanom medaljom.

U apsolutnom programu kategorije mlađi juniori Franko Šušić je osvojio dvije srebrne medalje i to na konju s hvataljkama i ručama.

Cure su ekipno bile srebrne u kategoriji U2 slobodnog programa. Pojedinačno je u toj kategoriji Leona Atelj zauzela 10.mjesto, Stella Gladović 11. i Lana Stojić 12.mjesto.

U slobodnom programu u kategoriji kadetkinja Zara Ćelica je bila nadomak medalje i bila je četvrta.

Zadnjeg dana su nastupale cure u obveznom programu u kategoriji kadetkinja. Morena Ćuća je završila natjecanje na 15.mjestu a Lora Paleka na 21.mjestu.