01 svi 2024
TAEKWONDO KLUB DONAT Odlični nastupi na “Feniks Budo Sport Kupu”
Borilački

Iza predstavnika Taekwondo kluba Donat nastup je na Međunarodnom 17. Feniks Budo Sport Kupu u Zagrebu koji je ujedno bio i kriterijski turnir za forme.

Na kriterijskom turniru za forme u kategoriji 9 natjecatelja Katarina Vučičić osvojila je zlatnu medalju, Nika Cetinić u kategoriji 8 natjecatelja stigla je do srebra dok je Mare Blaslov u konkurenciji 12 natjecateljica osvojila broncu.

U sportskoj borbi Laura Fain i Karmen Jelčić izborile su finala pobjedama 12:0, 12:0. Laura je u finalu osvojila zlatnu, a Karmen je izgubivši u trećoj rundi osvojila srebrnu medalju.

Lara Stulić i Franko Benić ostali su bez medalje ovog puta. Benić je debitirao u borbi, hrabro se borio te je pokazao da će u budućnosti itekako nastaviti borbu za medalje.

Teo Grgić osvojio je srebro u kategoriji kick u konkurenciji 12 natjecatelja.