22 velj 2024
Galušić sa 6 i Barani s 4 pogotka za slavlje mlađih juniora VK Zadra protiv Primorja
Vaterpolo

Sedmo kolo Jedinstvene lige mlađih juniora donijelo je četvrtu pobjedu predstavnika VK Zadar 1952.

Zadrani su na svom bazenu nadigrali riječko Primorje rezultatom 15:11. Nakon prvih osam minuta Zadar je vodio 5:3 a na poluvremenu 12:5.

Već tada je bilo jasno da je pitanje pobjednika riješeno. Odradili su domaćini mirno preostali dio dvoboja za svoje novo slavlje u prvenstvu.

Do pobjede ih je predvodio dvojac Toni Galušić i Juraj Barani. Galušić je dao 6 a Barani 4 pogotka. Dva su dodali Duje Srzić i Venci Antić a 1 Ive Radetić.

Na tablici Zadar se s omjerom 4/2 nalazi na četvrtom mjestu. U sljedećem kolu očekuje ih susret s Opatijom.