04 srp 2024
1. ŽNL ZADARSKA Pobjede Dragovoljca i Bibinja u zaostalim susretima
Domaći nogomet

Odigrane su dvije zaostale utakmice 1. ŽNL zadarske. Susret 10. kola između Velebita i Dragovoljca otišao je na stranu gostiju iz Poličnika, dok je onaj 11. kola između Bibinja i Zlatne luke pripao domaćima.

Dragovoljci su u Benkovcu poveli u 31. minuti desetim prvenstvenim golom Matea Verunice, da bi u 37. na 1:1 poravnao David Filipović. U 67. minuti gosti ponovno dolaze do vodstva golom Hrvoja Vujevića, pokazalo se kasnije, vrijednim tri boda.

Bibinjsko-sukošanski derbi obilježio je vrlo težak teren za igru po kojemu su se nešto bolje snašli domaći. Svi pogoci pali su u drugom poluvremenu. Bibinjci su preko Matea Bralića u 59. i Mate Bugarije u 75. poveli 2:0, da bi u 85. Lucijan-Martin Labus smanjio na 2:1, no u završnici Sukošanci nisu uspjeli stići do izjednačenja.