27 velj 2024
TAEKWONDO KLUB ZADAR Pet medalja na “Kupu Marjana” u Splitu
Borilački

U Splitu je održan Kup Marjana, natjecanje za Mlađe kadete ( 9 do 11 godina), Kadete (12 do 14 godina) i Juniore. Nastupilo je oko 300 natjecatelja iz 14 klubova iz Hrvatske i Hercegovine, uz koje su nastupili i devet najmlađih borca iz Taekwondo kluba Zadar.

Mlađa kadetkinja Taekwondo kluba Zadar Marcela Batur u kat – 43 kg uz četiri odlične borbe i tri pobjede osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju.

Kadetkinja Lena Barić u kat + 59 uz jednu pobjedu u polufinalu je izgubila i osvojila treće mjesto i svoju prvu brončanu medalju.

Ostali kadeti Loreta Beram u kat – 44 kg , Korina Uskok u kat – 51 kg, Pavle Marinović i Roko Štulina u kat – 41 kg ostali su bez odličja.

Juniorka Emili Brkić u kat + 59 kg je izgubila u polufinalu i osvojila treće mjesto i brončanu medalju, a Tončica Bajlo u kat -49 kg je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju medalju.

Junior Matija Beram u kat – 55 kg osvojio je treće mjesto i brončanu medalju.