04 srp 2024
1. ŽNL ZADARSKA Zlatna luka u nastavku slomila otpor Abecede Zara Dental Centar
Domaći nogomet

Odigran je zaostali susret 8. kola Prve ŽNL zadarske između Zlatne luke i Abecede Zara Dental Centar. Na sukošanskom Dešenju slavili su domaćini rezultatom 3:1.

Zlatnu luku je u 3. minuti u vodstvo doveo Ivan-Vinko Marić, da bi u 41. na 1:1 izjednačio Josip Gagula i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. U nastavku Ivan Kevrić u 54. donosi novu prednost Sukošancima, a šest minuta kasnije David Lončar pogađa za, pokazat će se konačnih, 3:1.

Važna je to pobjeda Zlatne luke za odmak od začelja ljestvice, jer sada ima devet bodova, a iza sebe je ostavila upravo Abecedu ZDC sa šest, Polaču sa četiri te posljednjeplasirani Zemunik koji na kontu ima svega jedan bod.