04 srp 2024
1. ŽNL ZADARSKA Sabunjar tricom protiv Hajduka do vrha ljestvice
Domaći nogomet

U zaostaloj utakmici 4. kola 1. ŽNL Zadarske Sabunjar je u Privlaci s 3:0 svladao Hajduk iz Pridrage i tako se priključio Dalmatincu iz Crnog na vrhu prvenstvene ljestvice.

Momčad iz Privlake na svojim je Sabunikama povela u 26. minuti golom Roka Kovača, da bi u 45. na 2:0 povisio Zvonimir Glavan i s tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme. U nastavku su domaći sačuvali svoju mrežu netaknutom te golom Luke Miletića u 88. postavili konačan rezultat.

Sabunjar je sada vodeći na ljestvici sa 13 bodova, koliko ima i Dalmatinac uz nešto slabiju gol razliku, dok su bod iza njih su Bibinje i Galovac.

Ljestvicu strijelaca predvodi Nino Jurjević-Adžić (Bibinje) sa 13 golova ispred Mate Šarina (Pakoštane) koji je postigao 8, Branimira Smokrovića (Galovac) sa 6, Zvonimira Glavana (Sabunjar) sa 5…