16 lip 2024
Pretkadeti, kadeti i juniori KK Zadar u Šibeniku na završnom turniru Prvenstva Hrvatske!
Foto: Andrej Jančijev
Košarka

Pretkadeti, kadeti i juniori KK Zadar u Šibeniku na završnom turniru Prvenstva Hrvatske!

Natjecateljska sezona se bliži kraju i najuzbudljivijem dijelu, kako u seniorskim, tako i u mlađedobnim kategorijama.

Od danas do 25. svibnja u Šibeniku očekuje se pravi festival mladih talenata na završnom turniru Prvenstva Hrvatske za U13, U15, U17 i U19 kategorije (dječaci, pretkadeti, kadeti i juniori) u organizaciji OKK Dražen Petrović. Sve utakmice se igraju na Baldekinu, a uživo ih možete pratiti i na HKS TV-u.

Svoje predstvanike imat će grad Zadar, tako će u Šibeniku ovog tjedna za odličja igrati juniori, kadeti i pretkadeti Košarkaškog kluba Zadar.

JUNIORI:                                         

  1. KK CIBONA                                  
  2. KK ZADAR                                
  3. KK CEDEVITA JUNIOR            
  4. KK SPLIT 

KADETI:          

  1. KK CIBONA                                  
  2. KK ZADAR                                
  3. KK CEDEVITA JUNIOR            
  4. KK BOSCO

PRETKADETI :                                  

  1. KK CEDEVITA JUNIOR 
  2. KK ZADAR 
  3. KK CIBONA
  4. KK PAZIN 

DJEČACI U-13 :   

1. MKK NOVI ZAGREB
2. OK DRAŽEN PETROVIĆ
3. KK CEDEVITA JUNIOR
4. KK SPLIT

SATNICA NATJECANJA:

Ponedjeljak, 22.5.2023.godine

Pretkadeti

  • 11,00 CEDEVITA JUNIOR – CIBONA
  • 13,15 ZADAR – PAZIN

Juniori  

  • 15,45 CIBONA  – SPLIT
  • 18,00 ZADAR – CEDEVITA JUNIOR

 Utorak, 23.5.2023.godine

Pretkadeti               

  • 11,00 za 3. i 4. mjesto
  • 13,15 za 1. i 2. mjesto

15,00 – PODJELA ODLIČJA

Juniori                      

  • 15,45 za 3. i 4. mjesto
  • 18,00 za 1. i 2. mjesto

19,30 – PODJELA ODLIČJA

Srijeda, 24.5.2023. godine

Dječaci U-13              

  • 11,00 NOVI ZAGREB  – SPLIT
  • 13,15 DRAŽEN PETROVIĆ  – CEDEVITA JUNIOR

Kadeti                         

  • 15,45 ZADAR – CEDEVITA JUNIOR
  • 18,00 CIBONA – BOSCO

Četvrtak, 24.5.2023.godine

Dječaci U-13            

  • 11,00 za 3. i 4. mjesto
  • 13,15 za 1. i 2. mjesto

15,00 – PODJELA ODLIČJA

Kadeti                      

  • 15,45  za 3. i 4. mjesto
  • 18,00  za 1. i 2. mjesto

19,30 – PODJELA ODLIČJA