04 lip 2023
KUP HRVATSKE Prvaci Hrvatske igrači KKOI Zadra zlatu s PH dodali i srebro s Kupa!
Sport osoba s invaliditetom

Predstavnici Košarkaškog kluba osoba s invaliditetom Zadar osvojili su drugo mjesto na završnici Kupa Hrvatske u košarci u kolicima održanoj u Umagu.

U dvoboju za zlato Zadrani su izgubili od Splita rezultatom 56:36. Treće mjesto osvojio je Zagreb koji je bio bolji od Broda 64:49.

U polufinalu je Zadar nadigrao Zagreb 46:38 dok je Split s uvjerljivih 67:44 porazio Brod.

Igrači KKOI Zadra itekako mogu biti zadovoljni netom završenom sezonom. Osvojili su pred svojim navijačima naslov prvaka Hrvatske svladavši tada Split 57:55, Dino Kolega najbolji je strijelac prvenstva dok je Ivica Žagar bio izabran u najbolju petorku sezone.