04 lip 2023
SVEUČILIŠTE U ZADRU U Milano otišle ženska odbojkaška te muška futsal ekipa
Futsal

SVEUČILIŠTE U ZADRU U Milano otišle ženska odbojkaška te muška futsal ekipa

Na dvadeset i prvo izdanje međunarodnog studentskog turnira “Euro Milano 2023” koji se do sedmog svibnja održava u Milanu krenule su ženska odbojkaška i muška futsal ekipa Sveučilišta u Zadru.

U ženskoj odbojci ukupno je 10 ekipa koje su podijeljene u dvije grupe, a naša ekipa je u grupi sa: AU Gent, University of Prishtina “Hasan Prishtina”, Sapienza Universita di Roma i NABA Nuova Academia di Belle Arti.

U muškom futsalu ukupno je 22 ekipe koje su podijeljene u šest grupa, a naša ekipa je u grupi sa sljedećim ekipama: Universita degli Studi di Milano, Delft University of Technology i University of Tripoli.Na putu za Milano ekipe su jutros posjetile grad Veronu.

Sretno curama i dečkima u Milanu!!