27 srp 2024
JEDINSTVENA KADETSKA LIGA Michael Ružić s 28 koševa predvodio Zadar do slavlja protiv Cedevite Junior
KK Zadar

U jučerašnjoj utakmici 14. kola Jedinstvene kadetske lige, kadeti Zadra ostvarili su svoju 13. pobjedu.

U Jazinama su rezultatom 85:73 slavili protiv Cedevite Junior. Već nakon prve četvrtine Zadrani su se odvojili, međutim Cedevita se do poluvremena držala u rezultatskom priključku te je na poluvremenu smanjila vodstvo domaćih na 42:38.

Nakon odmora Zadrani rade ‘break’ od 24:16 u trećoj dionici i to će se na kraju pokazati kao dovoljna razlika za treću uzastopnu pobjedu trupa Marka Selina.

Domaće redove predvodio je centarski trojac kojeg su činili Michael Ružić s 28 koševa, Vito Perković s 15 poena, 6 skokova i 3 blokade te Vice Grbić s 13 poena i 15 skokova. Kod gostiju najviše su se istaknuli Dino Subašić  35 poena, 6 skokova i 5 asistencija te Karlo Križanac s 10 koševa i 6 skokova.