07 srp 2024
BASKET CUP SARAJEVO Drugo mjesto predstavnica U-13 ŽKK Zadar Plus
Košarka

Zadarske snage i boje Županije na košarkaškom turniru za mlađe uzraste pod nazivom „Basket Cup Sarajevo” u glavnom gradu BiH branili su KK Opus Puntamika, KK ABC Zadar, te dva ženska predstavnika ŽKK Zadar Plus i ŽKK Škabrnja.

ŽKK Zadar Plus

Novi premijerligaš ŽKK Zadar Plus u Sarajevu je nastupio s dva uzrasta cura, U-13 i U-14. Generacija U-13 osvojila je drugo mjesto, u finalu ih je rezultatom 38:33 nadigrao Olymp Nikšić. Starije cure do 14 godina u konačnici su zauzele četvrto mjesto, bolje u borbi za treću poziciju bile su predstavnice ŽKK Konjice 31:25.

ŽKK Škabrnja

Predstavnice ŽKK Škabrnja nastupile su sa svojim uzrastom do 12 godina te su natjecanje završile u grupnoj fazi.

KK ABC

Dva godišta U-14 i U-18 imali su i članovi iz KK ABC Zadar. I jedni i drugi natjecanje su završili u grupi.

KK ABC

KK Opus Puntamika nastupila je u konkurenciji U-16 i U-18 te su dečki trenera Stipe Šarlije i Marina Pijace svoje nastupe završili u grupnom djelu natjecanja.