27 srp 2024
KNIN OPEN Dobri nastupi predstavnika Taekwondo kluba Zadar na kriterijskom turniru
Borilački

Članovi Taekwondo kluba Zadar nastupili su na turniru 15. Knin Open u organizaciji TK DIV KNIN . Nastupilo je oko 400 natjecatelja iz 46 kluba. Zadrani su nastupili sa 9 natjecatelja, a za juniore je ovo bio prvi kriterijski turnir za izbor u nacionalnu reprezentaciju.

Kod juniora i juniorki u borbama za reprezentaciju Luka Beram (- 45 kg) nije imao protivnika pa mu se računa 7 bodova na rang listi, a Matija Beram (-55 kg) je izgubio prvu borbu od kasnijeg prvaka i reprezentativca Luke Buckovića.

Juniorka Judita Dražović (-68 kg) je izgubila prvu borbu od kasnije brončane, a Tončica Bajlo (-49 kg) je izgubila u četvrtfinalu.

Kod kadeta prvi put je nastupio Roko Štulina (-37) kg, prvu borbu je pobijedio a drugu za medalju izgubio.

Loreta Beram (-44 kg) je prošla dvije borbe i izgubila u polufinalu i osvojila treće mjesto i brončanu medalju, Klara Juran (-47 kg) je izgubila prvu borbu u svom prvom kadetskom nastupu isto kao i Leticija Dražović (+59 kg).

U kategoriji mlađih kadeta nastupila je Marcela Batur (- 43 kg) i u polufinalu izgubila te je osvojila treće mjesto.