05 velj 2023
REGIONALNA A-1 LIGA Slavljem protiv KPK-a vaterpolisti Zadra upisali prvu pobjedu u sezoni
Vaterpolo

Šesto kolo, odnosno, treći turnir u Regionalnoj A-1 ligi koji se održava u Splitu donio je i prvu pobjedu vaterpolista Zadra 1952. Igrači Gorana Jovančevića rezulatom 6:5 porazili su korčulanski KPK.

Poveli su Zadrani 2:0 golovima Jovančevića i Cicera, nakon osam odigranih minuta bilo je 2:1 a na isteku prvog poluvremena sastav s Višnjika imao je prednost 4:3.

Pri ulasku u zadnju četvrtinu igrači Gorana Jovančevića bili su u vodstvu 6:3. Uspjeli su obraniti stečenu prednost te su tako u konačnici stigli do slavlja ranije spomenutim rezultatom.

Marin Jovančević postigao je 2 pogotka, 1 su dodali Jurišić, Eškinja, Cicero i Čačić. Duje Đula skupio je 6 obrana.

Sutra u 16 sati Zadar igra protiv Cattara.