KK ZADAR NAVIJAČIMA Politika je odlučila utopiti Klub, ali dok god ste tu – neka probaju
Košarkaški klub Zadar na svom službenom facebook profilu, uoči večerašnje (17:30) utakmice s Mornarom, objavio je poruku navijačima pod naslovom: “NAVIJAJMO FER I SPORTSKI KAKO NE BI IZGUBILI VAŠU PODRŠKU UOČI NAJVAŽNIJIH UTAKMICA SEZONE.”
Poruku u nastavku prenosimo u cijelosti, a posebno je indikativan i zanimljiv njezin završni dio:
“Nakon utakmice sa Cibonom na klupsku adresu stigla je kazna od 6100 eura, čime je ukupan dug za kazne dosegao skoro 100 000 eura (753.450 kuna). Iako su za sigurnost u Krešinoj dvorani zaduženi zaštitarska služba i policija, Klub je taj koji će platiti kazne.
U međuvremenu nam je uskraćena suglasnost za točenje alkohola čime je šteta na račun kluba uvećana za još nekoliko tisuća eura. Vjerujemo kako suđenje i porazi mogu biti frustrirajući i okidač za verbalne reakcije jer da ih nema Zadar ne bi bio Zadar nego HNK i sportski ga svijet nikada ne bi prepoznavao kao Grad Košarke, međutim, navedeno nikako i nikada ne može biti opravdanje za pljuvanje, ubacivanje upaljača, kovanica i ostalih tvrdih predmeta u teren.
Imamo podršku kakvu nismo imali godinama. Tornado nam se vratio i najjači je dosad i to je najveća pobjeda naših igrača i stručnog stožera, ali i Vas najvjernijih što nas usprkos svemu niste napustili iako se znalo gdje kola idu. Sljedeća kazna bit će pražnjenje tribina.
Za nas je to, u ovoj financijsko-političkoj situaciji, fatalno, jer Vi ste jedini na koje se ovaj Klub mogao i može osloniti. Politika ga je već kroz Gradsko vijeće odlučila utopiti, ali dok god ste tu – neka probaju. Samo ne dopustite da im dajemo dodatan alibi.
Pobijedi za nas, pobijedi Zadre moj! SVI NA MORNAR!”
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





