18 kol 2022
Futsal

OŠ Privlaka osvojila izvangradsko prvenstvo osnovnih škola u futsalu

U SRC Mocire odigrano je razigravanje izvangradskog prvenstva osnovnih škola u futsalu. Naslov najboljih pripao je igračima OŠ Privlaka koji su rezultatom 3:1 svladali vršnjake iz OŠ Škabrnja, dok je OŠ Stankovci u susretu za treće mjesto bila bolja od OŠ Posedarje. Završnom turniru prethodilo je natjecanje u osam skupina u kojima su prvoplasirane škole izborile četvrtfinale.

Tri prvoplasirane momčadi, odnosno OŠ Privlaka, OŠ Škabrnja i OŠ Stankovci izborili su plasman u županijsko finaleu kojem će im se, po okončanju natjecanja na gradskoj razini prvenstva, koje organizira Sportska zajednica Grada Zadra, priključiti i jedna momčad iz gradskih osnovnih škola.

Samo će pobjednik županijskog finala izboriti plasman na završnicu državnog prvenstva koje se krajem ožujka iduće godine održava u Poreču.

Rezultati

Skupina A:

OŠ ŠKABRNJA – OŠ ZEMUNIK 1 : 1

OŠ ZEMUNIK – OŠ PRIDRAGA 5 : 0

OŠ ŠKABRNJA -OŠ PRIDRAGA 5 : 2

Skupina B: 

OŠ BENKOVAC – OŠ POLAČA 7 : 1

OŠ STANKOVCI – OŠ POLAČA 9 : 0

OŠ BENKOVAC – OŠ STANKOVCI 1 : 2

Skupina C:

OŠ POSEDARJE – OŠ NOVIGRAD 6 : 1

OŠ NOVIGRAD – OŠ GRAČAC 3 : 6

OŠ GRAČAC – OŠ POSEDARJE 2 : 4

Skupina D:

OŠ BIOGRAD – OŠ PAKOŠTANE 2 : 2 (P 2:3)

OŠ PAKOŠTANE – OŠ NEVIĐANE 6 : 0

NEVIĐANE – BIOGRAD 2 : 4

Skupina E:

OŠ SV.FILIP I JAKOV – OŠ GALOVAC 5 : 2

OŠ SUKOŠAN – OŠ GALOVAC 5 : 3

OŠ SV.FILIP I JAKOV – OŠ SUKOŠAN  2: 3

Skupina F:

OŠ POLIČNIK – OŠ RAŽANAC 6 : 0

OŠ PAG – OŠ RAŽANAC 4 : 4

OŠ POLIČNIK – OŠ PAG 4 : 5

Skupina G:

OŠ PRIVLAKA – OŠ NIN  5 : 3

OŠ NIN – OŠ OBROVAC 3 : 0

OŠ PRIVLAKA – OŠ OBROVAC 3 : 0

Skupina H:

OŠ SALI – OŠ BIBINJE 1 : 12

OŠ PREKO – OŠ SALI  12 : 1

OŠ BIBINJE – OŠ PREKO 2 : 2 (1:2)

Četvrtfinale:

OŠ ŠKABRNJA – OŠ SUKOŠAN  2 : 2 (8 : 9p)

OŠ PREKO – OŠ PRIVLAKA 2 : 4

OŠ POSEDARJE – OŠ PAG 2 : 2 (p2 : 1)

OŠ PAKOŠTANE – OŠ STANKOVCI  0:1

Polufinale:

OŠ ŠKABRNJA – OŠ STANKOVCI 0 : 1

OŠ POSEDARJE – OŠ PRIVLAKA 2:4

Utakmica za treće mjesto:

OŠ POSEDARJE – OŠ STANKOVCI   1 : 6

Finale:

OŠ ŠKABRNJA – OŠ PRIVLAKA  1 : 3

Škole

OŠ ŠKABRNJA:Gabrijel Niko Kardum,Ivano Bilaver,Kristijan Bilaver,Ivan Kardum,Niko Gospić,Niko Škara,Ivan Bilaver,Stjepan Ivković.

Voditelj : Roko Prtenjača

OŠ SUKOŠAN:Filip Brkić,Josip Miletić,Jakov Smolić,Andrej Oljica,Marin Krišto,Šime Raspović,Antonio Krsto Nadinić,Niko Dević Obradović,Luka Bičić,Marko Sudinja,Roko Smolić,Tino Ročak Smolić,Marin Jerak

Voditelj: Marijan Magaš

OŠ PAKOŠTANE:Ante Lalin,Roko Prtajin,Blaž Čirjak,Angelo Bakija,Niko Koceić,Riko Luka Maksan,Ante Pilja,Rafael Čirjak,Gabrijel Dao,Frane Vulin,Lovre Vranić,Ivan Lacman,Luka Barešić.

Voditelj:Šime Mikas

OŠ STANKOVCI:Ivan Vunić,Dominik Orlović,Jure Klarić,Patrik Vunić,Karlo Vunić,Julian Vladović,Ante Šarlija,Adriano Bašić,Ivan Radulović,Filip Savić,Dorijan Radulović

Voditelj:Šime Kraljević

OŠ ZEMUNIK:Filip Šarić,Antonio Plavčić,Luka Surjan,Gabrijel Čanković,Šimun Ivan Marušić,Mateo Ražov,Pauolo Šakić,Jakov Zdunić,Tino Šakić,Niko Baždarić,Gabrijel Zdunić,Gabrijel Jurešić

Voditelj:Božo Bičić

OŠ PRIDRAGA:Duje Zubčić,Andrej Zubčić,Toni Zubčić,Ivan Oštrić,Matej Klapan,Roko Klapan,Šime Klapan,Matijas Batur,Dominik Čulina

Voditelj:Božo Bičić

OŠ BENKOVAC:Lukas Brkljača,Venci Klarica,Andrija Jurjević,Mate Dražina,Daniel Brkljača,Ivan Uskok,Petar Klobučar,Duje Čirjak,Ivan Zelić,Ante Čović

Voditelj:Ivan Kolačko

OŠ RAŽANAC:Roko Barać,Gabrijel Stojić,Šimun Džaferagić,Jakov Lukić,Šime Žagar,Ivano Marušić,Jure Marcelić,Ivan Katić,Jure Katić,Gabrijel Matakž.

Voditelj:Frane Potočnjak

OŠ POLIČNIK:Tin Alić,Rafael Baljak,Antonio Baljak,Marin Alić,Šime Jukić,Marin Strika,Toni Buljat,Luka Didulica,Antonio Matić,Ivan Žigun,

Voditelj:Damir Muić

OŠ BIBINJE:Teo Lonić,Frane Kinda,Dino Sikirić,Karlo Lonić,Josip Kačanić,Gabrijel Gagula,Anđelo Kero,Ivano Režan,Adrian Režan,Dino Režan,Ante Lonić,Roko Šimunić,Bartol Damjanović,Niko Lepur,Dinko Sikirić

Voditelj : Darko Melnik

OŠ PREKO:Jakov Ortulan,Ivano Tomasov,Gabrijel Kolega,Rosano Franov,Duje Meštrić,Toni Grzunov,Maro Mekelenić,Ivano Milić,Roko Božičević,Mateo Jurina Bartul Mišlov,Nikola Kurtin.

Voditelj:Ana Eškinja

OŠ SALI:Ive Špralja,Kristijan Čarić,Josip Basioli,Anže Kregar Prodnik,Dane Dominis,Karlo Lučić,Lovro Milić,Vladyslav Brečko,Arsenii Brečko

Voditelj:Nino Novaković

OŠ BIOGRAD:Petar Musić,Karlo Rakić,Niko Ivin,Nikolas Mitrović,Luka Živić,Luka Tolić,Bartol Zrilić,Ivan Mikulić,Ante Kulaš,Mateo Banjari,Maro Galešić,Roko Lukšić,Leon Golem,Zečir Lukšaj.

Voditelj: Danijel Torbarina

OŠ POSEDARJE:Duje Brala,Šime Zurak,Gabriel Lerga,Ivano Matković,Renato Hamidović,Šime Lerga,Jerko Brala,Hrvoje Juričević,Jure Vedrić,Marino Brtan

Voditelj:Dražen Jolić

OŠ GRAČAC:Marin Andrić,Petar Dobiš,Marko Stanisavljević,Dario Barešić,Nemanja Jakovljević,Josip Tomić,Antonio Turbić,Goran Dautović,Mario Filipović,Gabrijel Jurić

Voditelj:Zvonimir Blažič

OŠ NOVIGRAD:Ivan Buterin,Ivan Mikecin,Ivano Klapan,Marko Knežević,Niko Buterin,Lovre Bakić

Voditelj:Ante Baričević

OŠ NIN:Roko Skoblar,Roko Peroš,Ivano Proroković,Toni Pijaca,Roko Škibola,Božidar Tartaro,Toni Nemarić,Gabriel Predovan,Ivano Petrović,Šime Lukić,Matej Rončević,Luka Perinić.

Voditelj: Neven Vučković

OŠ PRIVLAKA:Duje Vujaković,Borna Bijelić,Marko Begonja,Vedran Grbić,Roko Sikirić,Antonio Andrijanić,Dino Begonja,Marin Grbić,Arsen Gal,Marin Bušljeta,Ivan Mršić,Filip Šango,Gabrijel Nikolić.

Voditelj:Jurica Zanki

OŠ GALOVAC: Noah Burčul,Lorenzo Burčul,Ante Gulan,Lovre Vukša,Mihael Vujević,Roko Gulan,Gabriel Šare,Luka Mikulić,Ivan Božić,Bruno Gulan,Matija Mikulić.

Voditelj: Marijana Ikić

OŠ SV.FILIP I JAKOV:David Persola,Ivano Valerija,Roko Petrina,Ante Brkljačić,Jakov Vodopija,Ivano Prternjača,Matija Čirjak,Nenad Brkić,Lovre Erstić.

Voditelj: Rikardo Baričić