17 sij 2022
JUNIORSKA ABA LIGA Zadar na pogon Gabriela Karamarka i Jurice Zagoršaka “demolirao” beogradski Partizan
KK Zadar

Izvrsna igra i velika pobjeda juniora KK Zadar u Laktašima u susretu 4. kola poluzavršnog turnira juniorske ABA lige.

Igrači Marka Selina upisali su i drugu pobjedu. Nakon što su jučer bili bolji od Splita danas su u briljantnoj partiji nadigrali svoje vršnjake iz beogradskog Partizana rezultatom 102:46.

Nakon prvih deset minuta Zadar je vodio 16:15 a na poluvremenu 41:28. Treći period Zadrani su odigrali izvrsno, dobili su ga 25:5 za vodstvo 66:33 uoči zadnje dionice. Mirno su dvoboj priveli kraju u svoju korist, povećali su svoju prednost još više te su slavili su s ranije spomenutih 102:46.

Gabriel Karamarko postigao je najviše 22 koša, imao je i 8 asistencija, Jurica Zagoršak stao je na 19 koševa i 8 skokova, Krševan Klarica ubacio je 15 koševa dok je Ante Beljan uz 13 koševa imao i 11 skokova.

Zadar je sada na omjeru od 2 pobjede i 2 poraza. U zadnjem kolu sutra ih očekuju još utakmica protiv Krke iz Novog Mesta.