04 pro 2021
ŽKK Zadar Plus svladao Arx i plasirao se među 16 najboljih u Kupu Ružice Meglaj Rimac
Košarka

Košarkašice ŽKK Zadar Plusa plasirale su se među 16 najboljih ekipa u natjecanju Kupa Ružice Meglaj Rimac pobijedivši u svojoj dvorani u Sukošanu ekipu Arx-a iz Crikvenice rezultatom 84:47.

Zadranke su imale kontrolu nad utakmicom u vijelom njenom dijelu, a najefikasnija među njima bila je Lara Špinderk s 20 koševa.

Zadranke će tako za plasman u četvrtfinale ovog natjecanja u idućem dvoboju snage odmjeriti protiv aktualnih braniteljica naslova, igračica dubrovačke Raguse.

-Od prve minute ušli smo koncentrirano i energično što je rezultiralo sigurnom razlikom već u prvom poluvremenu. Do kraja smo održale intenzitet igre i to nas je dovelo do uvjerljive pobjede. Bitno je naglasiti da je svaka igračica dobila minutažu te su se i one najmlađe hrabrom igrom uspjele iskazati – izjavila je Špinderk za facebook stranicu kluba.

Utakmica protiv dubrovačke Raguse na rasporedu je u subotu 13. studenog.