23 lis 2021
Gorica na svom parketu bolja od Sonik Puntamike
Domaća košarka

Košarkaši Sonik Puntamike poraženi su na gostovanju kod Gorice rezultatom 88:70. Bio je to dvoboj 5. kola HT Premijer lige.

Već nakon uvodnih deset minuta domaćin je vodio 23:11 dok se na poluvrijeme otišlo prednošću momčadi Josipa Sesara 45:30.

Povećali su igrači Gorice svoje vodstvo u trećoj dionici na 70:51 uoči zadnjih deset minuta koje su mirno priveli kraju za uvjerljivo slavlje 88:70.

Karlo Uljarević kod Gorice postigao je najviše 18 koševa. U redovima Sonik Puntamike Ivan Vučić je dao 17 koševa. Dobre role imali su i mladi igrači u redovima sastava iz Jazina, Dominik Zelanto koji je dao 9 koševa, David Pavin je dodao 5 a Šime Keserović 2.

Gorica je sada na omjeru 3/2 a Sonik Puntamika 2/3. U sljedećem kolu Puntamičani ovog petka gostuju na Gripama kod Splita.