23 lis 2021
1. ŽMNL Slavljem u derbiju protiv Varoš Zara Dental Centra, Kontrol Biro preuzeo vodstvo na tablici
MNK Kontrol Biro
Futsal

Derbi 14. Kola 1. ŽMNL igrali su sinoć u dvorani u Mocrama MNK Varoš Zara Dental Centar i MNK Kontrol Biro. Do pobjede 2:1 nakon četrdeset odigranih minuta stigli su igrači Biroa.

MNK Varoš ZDC

Sve je odlično krenulo za Varoš. Poveli su odmah u prvoj minuti pogotkom Mate Bugarije. To vodstvo čuvali su sve do 27. minute kada je Kontrol Biro izjednačio preko Stipe Čule. Pogodak za vodstvo Biroa i u konačnici veliko slavlje postigao je dvije minute kasnije Josip Bašić.

Ovom pobjedom MNK Kontrol Biro je i zasjeo na prvo mjesto na tablici. Imaju 32 osvojena boda isto kao i MNK Varoš Zara Dental Centar dok je treći MNK Tin s 31 bodom.

U sljedećem kolu Kontrol Biro igra protiv MNK Stanovi dok će Varoš odmjeriti snage s Bilim Brigom.