27 stu 2021
Završen prvi ciklus Jesenske teniske lige Zadarske županije
Matej Pavlović i Tomislav Škulić (Foto: Teniska liga Zadarske županije)
Tenis

Završen prvi ciklus Jesenske teniske lige Zadarske županije

Završen je prvi ciklus od pet kola Jesenske teniske lige Zadarske županije. U prvu mušku ligu ulaze Vidaković i Paleka, a iz prve ispadaju Grgurević i Zejnlagić. U drugu skupinu ulaze Grancarić, Antić, Bukvić i Liverić, a iz druge ispadaju Fabijanić, Bevanda Frleta i Colić.

Vidas, Došen, Rukavina, Pantalon, Klarendić, Trtanj, Dabo i Rajko ulaze u treću skupinu, a iz treće skupine ispadaju Mašina, Peroš, Medin, Dinarina, Grgurović, Žepina, Baljak i Znaor. U četvrtu skupinu ulaze Adžić-Kapetanović, Zdrilić, Ivanov, Kevrić, Lerga i Ledenko, a ispadaju Surać, Lučić, Bilan, Bačac, Henjak, Bugarija, Zrilić i Grašo.

Pucar, Cmrečnjak, Bukač, Žunić, Blaslov, Dereta, Sorić, Klanac, Čakić, Gulan, Bandalo i Pejić ulaze u petu skupinu, a ispadaju Marinović, Junaković, Tadić, Šindija, Matulović, Skelin, Samaržija, Pikunić, Špar, Brkić, Ivanišević, Marjanović, Šantek, Barišić, Mišlov i Lončar.

U žensku prvu ligu ulaze Čulina i Bokanović, a iz prve lige ispadaju Ivanov i Škarica. U drugu ligu ulazi Marin, a ispada Kraljević.

Lukec i Ivanov ulaze u prvu ligu lige 50+, a Mikas i Barešić ispadaju iz nje. U drugu ligu ulaze Žderić i Gašpar – Begonja, a ispadaju Ivanišević i Kragić.

Andrej Bačac i Josip Rukavina

REZULTATI

Gospoda

4. kolo: Bevanda – Krpetić 4:6 1:6, Zorica – Fabijanić 2:6 2:6, Milanović – Paleka 0:6 2:6, Zdrilić – Živić 4:6 5:7, Colić – Frleta 0:6 0:6, Vidaković – Jurica 6:3 6:1, Kardum – Grancarić 3:6 4:6, Peroš – Škulić 4:6 5:7, Mašina – Pavlović 6:4 6:3, Kombura – Bačko 6:3 6:4, Medin – Antić 3:6 1:6, Kojić – Dinarina 6:4 6:3, Žepina – Bukvić 0:6 0:6, Čirjak – Verunica 6:3 3:6 7:10, Grgurović – Kraljević 3:6 3:6, Rujak – Liverić 2:6 6:7, Surać – Vidas 1:6 0:6, Rogić – Fain 7:6 6:3, Pantalon – Torić 6:4 6:4, Perić – Bilan 6:2 6:4, Baćac – Rukavina 4:6 5:7, Henjak – Iglić 3:6 1:6, Čačić – Klarendić 2:6 2:6, Bugarija – Trtanj 0:6 0:6, Bašić – Dabo 4:6 2:6, Grašo – Zorić 0:6 5:7, Rajko – Zrilić 6:3 6:4, Adžić-Kapitanović – Pavičić 6:2 6:3, Lovrinov – Župan 6:3 6:0, Zdrilić – Tadić 6:4 6:3, Torbarina – Ivanov 1:6 1:6, Šarlija – Skelin 7:5 6:1, Turopoljac – Matulović 6:2 6:1, Samaržija – Škunca 7:5 6:2, Pikunić – Kevrić 6:2 6:2, Kevrić – Šabalić 6:7 6:3 10:7, Brkic – Čulina 0:6 0:6, Rončević – Lerga 4:6 1:6, Bukulin – Bacci 6:1 6:7 10:8, Vadlja – Ledenko 3:6 4:6, Petani – Rebac 6:4 6:7 3:10, Šantek – Vučković 3:6 1:6, Mišlov – Barešić 6:1 2:6 5:10, Martinović – Vrkić 1:6 5:7, Cmrečnjak – Pucar 1:6 1:6, Baričević – Bukač 2:6 4:6, Žunić – Grgić 6:0 6:0, Orlović – 2 6:4 6:2, Dereta – Ivanov 6:3 6:4, Marušić – Klanac 0:6 0:6, Sorić – Buljat 6:3 7:5, Gulan – Županović 6:2 7:5, Ćakić – Žepina 6:3 6:2, Ćosić – Pejić 0:6 2:6, Cimera – Bandalo 0:6 1:6.

5. kolo: Tokić – Grgurović 6:3 6:2, Bevanda – Milanović 6:1 7:5, Krpetić – Zorica 1:6 2:6, Fabijanić – Paleka 4:6 3:6, Zdrilić – Vidaković 1:6 0:6, Živić – Colić 6:0 6:0, Frleta – Jurica 7:6 3:6 5:10, Kardum – Mašina 1:6 6:2 10:3, Škulić – Pavlović 5:7 3:6, Bačko – Medin 6:4 6:7 4:10, Antić – Dinarina 6:1 6:4, Žepina – Grgurović 0:6 0:6, Bukvić – Čirjak 6:2 6:2, Frleta – Rujak 7:5 6:3, Badžoka – Liverić 6:3 1:6 6:10, Surać – Rogić 5:7 4:6, Vidas – Došen 0:6 4:6, Pantalon – Baćac 6:2 6:2, Torić – Perić 5:7 5:7, Bilan – Rukavina 1:6 0:6, Henjak – Bugarija 6:0 6:0, Bašić – Rajko 2:6 3:6, Dabo – Grašo 6:0 6:0, Zorić – Zrilić 2:6 6:3 10:6, Junaković – Marinović 2:6 5:7, Pavičić – Kljajić 6:0 6:0, Lovrinov – Zdrilić 2:6 6:4 10:7, Torbarina – Turopoljac 1:6 0:6, Skelin – Matulović 2:6 6:7, Samaržija – Kevrić 3:6 4:6, Škunca – Pikunić 6:0 6:0, Kevrić – Šabalić 6:2 6:7 10:8, Kevrić – Šabalić 6:2 6:7 10:8, Brkic – Prtenjaca 0:6 0:6, Bukulin – Marjanović 6:1 3:6 10:8, Bacci – Vadlja 6:7 5:7, Ledenko – Ivanišević 6:2 6:4, Rebac – Šantek 6:1 6:3, Vučković – Vujević 7:6 6:1, Pahljina – Mišlov 6:3 6:3, Barešić – Vrkić 6:4 3:6 6:10, Gospic – Pucar 0:6 6:7, Banić – Žunić 3:6 1:6, Bukač – Grgić 6:0 6:0, Kos – Dereta 2:6 2:6, Blaslov – Orlović 6:0 6:1, 2 – Ivanov 1:6 0:6, Gospić – Marušić 6:2 6:2, Perić – Ćakić 4:6 4:6, Elez – Gulan 6:7 3:6.

Redoslijed

1. Liga: 1. Tokić 8, 2. Bojmić 7, 3. Sedić 7, 4. Tudorovic 6, 5. Grgurović 5, 6. Zejnlagić 3.

2A. Liga: 1. Paleka 11, 2. Zorica 11, 3. Krpetić 11, 4. Milanović 11, 5. Fabijanić 6, 6. Bevanda 6.

2B. Liga: 1. Vidaković 15, 2. Živić 13, 3. Jurica 11, 4. Zdrilić 9, 5. Frleta 7, 6. Colić 0.

3A. Liga: 1. Grancarić 12, 2. Pavlović 11, 3. Kardum 11, 4. Škulić 9, 5. Mašina 9, 6. Peroš 4.

3B. Liga: 1. Antić 15, 2. Kojić 10, 3. Kombura 10, 4. Bačko 7, 5. Medin 7, 6. Dinarina 7.

3C. Liga: 1. Bukvić 15, 2. Kraljević 10, 3. Čirjak 9, 4. Grgurović 9, 5. Verunica 8, 6. Žepina 0.

3D. Liga: 1. Liverić 15, 2. Frleta 10, 3. Rujak 8, 4. Znaor 4, 5. Badžoka 4, 6. Baljak 3.

4A. Liga: 1. Vidas 13, 2. Došen 12, 3. Rogić 11, 4. Surać 7, 5. Fain 6, 6. Lučić 3.

4B. Liga: 1. Rukavina 15, 2. Pantalon 13, 3. Perić 11, 4. Torić 9, 5. Bilan 7, 6. Baćac 5.

4C. Liga: 1. Klarendić 12, 2. Trtanj 12, 3. Čačić 8, 4. Iglić 7, 5. Henjak 7, 6. Bugarija 0.

4D. Liga: 1. Dabo 15, 2. Rajko 13, 3. Zorić 11, 4. Bašić 9, 5. Zrilić 4, 6. Grašo 3.

5A. Liga: 1. Pavičić 13, 2. Adžić-Kapitanović 9, 3. Kljajić 8, 4. Božić 5, 5. Marinović 5, 6. Junaković 4.

5B. Liga: 1. Lovrinov 13, 2. Zdrilić 10, 3. Orlić 5, 4. Župan 5, 5. Tadić 4, 6. Šindija 3.

5C. Liga: 1. Ivanov 12, 2. Šarlija 12, 3. Turopoljac 11, 4. Torbarina 6, 5. Matulović 6, 6. Skelin 5.

5D. Liga: 1. Škunca 11, 2. Kevrić 10, 3. Kevrić 10, 4. Šabalić 9, 5. Samaržija 9, 6. Pikunić 3.

5E. Liga: 1. Lerga 12, 2. Čulina 7, 3. Rončević 7, 4. Prtenjaca 6, 5. Špar 3, 6. Brkic 0.

5F. Liga: 1. Ledenko 15, 2. Vadlja 11, 3. Bukulin 9, 4. Bacci 9, 5. Ivanišević 8, 6. Marjanović 4.

5G. Liga: 1. Vučković 12, 2. Rebac 11, 3. Vujević 7, 4. Petani 5, 5. Šantek 3, 6. Barišić 2.

5H. Liga: 1. Vrkić 13, 2. Pahljina 9, 3. Martinović 7, 4. Mišlov 7, 5. Barešić 6, 6. Lončar 2.

6A. Liga: 1. Pucar 6, 2. Cmrečnjak 4, 3. Gospic 2, 4. Klarica 0, 5. Mikulic 0, 6. Petric 0.

6B. Liga: 1. Bukač 15, 2. Žunić 10, 3. Banić 8, 4. Baričević 6, 5. Tavra 4, 6. Grgić 1.

6C. Liga: 1. Blaslov 12, 2. Dereta 10, 3. Ivanov 8, 4. Kos 5, 5. Orlović 5, 6. 2 4.

6D. Liga: 1. Sorić 10, 2. Klanac 9, 3. Gospić 8, 4. Buljat 5, 5. Marušić 4.

6E. Liga: 1. Ćakić 15, 2. Gulan 13, 3. Županović 5, 4. Elez 3, 5. Žepina 2, 6. Perić 2.

6F. Liga: 1. Bandalo 12, 2. Pejić 9, 3. Bačić 5, 4. Ćosić 5, 5. Cimera 4, 6. Gulan 1.

Tina Marin i Josipa Petani

Dame

4. kolo: Goja – Perić 6:7 5:7, Barišić – Kurta 6:4 5:7 12:10, Roncevic – Marnika 2:6 0:6, Čulina – Vučak 6:1 6:0, Kraljević – Žilavec 0:6 0:6, Hrabrov – Bokanovic 6:3 4:6 6:10, Mažibrada – Vidaković 0:6 0:6, Brkic – Dominis 6:0 6:0, Mustać – Zebić 4:6 5:7.

5. kolo: Buča – Goja 7:5 7:6, Barišić – Čulina 2:6 1:6, Kurta – Roncevic 6:1 6:1, Marnika – Vučak 6:3 7:5, Kraljević – Mažibrada 0:6 0:6, Bokanovic – Vidaković 6:2 6:0, Ivić – Surać 6:2 6:0, Dominis – Paleka 0:6 0:6, Miljanić – Marin 0:6 0:6, Petani – Mustać 5:7 3:6, Zebić – Grgurović 1:6 2:6.

Redoslijed:

1. Liga (ž): 1. Perić 12, 2. Buča 10, 3. Goja 9, 4. Bokanović 7, 5. Škarica 3, 6. Ivanov 3.

2A. Liga (ž): 1. Čulina 15, 2. Barišić 13, 3. Marnika 11, 4. Kurta 9, 5. Vučak 7, 6. Roncevic 5.

2B. Liga(ž): 1. Bokanovic 15, 2. Hrabrov 10, 3. Žilavec 10, 4. Vidaković 9, 5. Mažibrada 3, 6. Kraljević 0.

3A. Liga (ž): 1. Ivić 6, 2. Brkic 6, 3. Surać 5, 4. Paleka 3, 5. Lukić 3, 6. Dominis 0, 3B. Liga (ž): 1. Marin 12, 2. Grgurović 9, 3. Mustać 6, 4. Zebić 5, 5. Petani 2, 6. Miljanić 2.

Liga 50+

4. kolo: Krekić – Barešić 6:0 3:6 10:4, Šarin – Grancarić 6:2 6:4, Verunica – Lukec 1:6 0:6, Anić – Baričić 6:1 6:0, Kragić – Bačko 4:6 1:6, Ivanov – Kalmeta 6:4 6:3, Kalfić – Begonja 1:6 0:6.

5. kolo: Krekić – Mikas 4:6 7:5 10:2, Grancarić – Radovniković 2:6 1:6, Lukec – Perić 6:2 6:1, Perica – Verunica 6:2 6:4, Anić – Ivanov 2:6 6:4 7:10, Salopek – Žderić 4:6 2:6.

Redoslijed:

1. Liga (50+): 1. Grancarić 11, 2. Radovniković 9, 3. Šarin 9, 4. Krekić 9, 5. Mikas 6, 6. Barešić 4.

2A. Liga (50+): 1. Lukec 15, 2. Perica 10, 3. Verunica 9, 4. Zorica 7, 5. Perić 4, 6. Ivanišević 3.

2B. Liga (50+): 1. Ivanov 15, 2. Kalmeta 10, 3. Bačko 10, 4. Anić 9, 5. Baričić 4, 6. Kragić 4.

3A. Liga (50+): 1. Žderić 10, 2. Begonja 9, 3. Paleka 2, 4. Kalfić 2, 5. Salopek 1, 6. Kevrić 0.