Martin Erlić pogotkom protiv Butićevog Pordenonea krenuo u novu sezonu
Pogotkom je novu sezonu za svoju Speziju otvorio Martin Erlić. U susretu prvog kola (1/32) Kupa Italije, Spezia je slavila na gostovanju kod drugoligaša Pordenonea, za kojeg igra još jedan Zadranin Karlo Butić. Bilo je 3:1 za Erlića i suigrače.
Martin je pogodio za vodstvo svoje momčadi u 39. minuti. Strijelci za Speziju bili su još Nikolauo i Colley, dok je za Pordenone pogodio Folorunsho.
– Nije moglo bolje početi, prva utakmica i odmah gol. Pripreme su bile jako duge i naporne. Imali smo dosta pozitivnih igrača na koronovirus, tako da nam je ovo ujedno bila i prva prava provjera – kaže Erlić.
Dvojica Zadrana na suprotnim stranama u službenoj utakmici u Italiji. Lijepa slika koja se ne viđa baš često.
– Bilo je lijepo, malo smo se podružili, popričali, razmijenili smo i dresove i poželjeli jedan drugom zdravlje i puno dobrih igara u nadolazećoj sezoni.
Ostaje li Martin i dalje u Speziji?
– Prijelazni rok još uvijek traje, ne bih sada još htio o tome pričati. Vidjet ćemo hoće li se što promijeniti.
Spezia u sljedećem kolu Kupa očekuje pobjednika dvoboja između Parme i Leccea, dok na otvarnju nove sezone Serie A, 23. kolovoza, gostuje kod Cagliarija.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





