27 stu 2021
KSV ZADAR Matej Nevešćanin i Bruna Huljev trostruki juniorski prvaci Hrvatske
Skokovi u vodu

U Rijeci je održano Otvoreno ljetno prvenstvo Hrvatske u skokovima u vodu u konkurenciji kadeta i juniora, na kojem su odlične nastupe imali predstavnici Kluba skokova u vodu Zadar.

U kategoriji juniora Matej Nevešćanin osvojio je zlato u sve tri discipline, u skokovima s daske od 1 i 3 m te sinkro skokovima s Davidom Ledinskim i tako završio sezonu kao trostruki juniorski prvak Hrvatske.

Do tri zlata stigla je i Bruna Huljev u konkurenciji juniorki. Najbolja je bila u istim disciplinama, daska 1 m, daska 3 m i sinkro 3 m u paru s Lorom Magaš.

U kategoriji juniora Marko Huljev osvojio je srebro u disciplini toranj te zauzeo sedmo mjesto u disciplini daska 1 m.

U kategoriji kadeta Mikula Miočić osvojio je zlato u disciplini daska 1 m, dok je Karlo Perić zauzeo četvrto mjesto, a Leo Mandić peto.

U skokovima s daske od 3 m Mikula Miočić bio je srebrni, a Karlo Perić brončani, a u paru su usvojili i srebro u sinkro skokovima s 3 metra.

U konkurenciji kadetkinja Dolores Benković osvojila je zlato u disciplini daska 1 m, dok je Anika Miočić bila brončana s 1 i 3 metra.