16 svi 2021
Puntamičani lako svladali fenjeraša
Domaća košarka

U 25. kolu HT Premijer lige Sonik Puntamika je u Jazinama očekivano bez većih problema svladala posljednjeplasiranu Hermes Analticu rezultatom 98:74.

Sve je bilo riješeno već u prvoj četvrtini, koju su Zadrani dobili sa 28:12, a pred kraj poluvremena imali su i najvećih +27. U nastavku, unatoč opuštanju u trećoj četvrtini, kada su dopustili gostima da smanje na -12, nisu imali problema s privođenjem susreta kraju.

Prvo ime utakmice bio je Tomislav Cvitković sa 27 poena, 17 je postigao Lovre Runjić, 13 Jakov Vladović, 10 Filip Jošić, a devet uz osam asistencija kapetan Dino Palčić. Najefikasniji kod gostiju, koji su više od polovicu svoju koševa zabili iza linije 6,75 (14 trica), bio je Filip Kordić sa 22 koša. KOMPLETNA STATISTIKA

Momčad Hrvoja Vlašića je tako učvrstila petu poziciju na ljestvici, a u sljedećem kolu (27. ožujka) u Jazinama dočekuje Cibonu.