18 sij 2021
Zadrani bez šanse kod Centrometala
Odbojka

Odbojkaši Zadra poraženi su na gostovanju kod Centrometala u zaostalom dvoboju 9. kola Super lige rezultatom 3:0 u setovima.

Samo 60 minuta trajao je meč u kojem je domaćin dominirao od prve do zadnje minute. Nakon prvog seta u kojem su uhvatili tek devet poena, igrači Marina Masnića u nastavku su zaigrali malo ozbiljnije no ipak nedovoljno kako bi utakmicu učinili barem malo zanimljivom.

Zadrani su tako u svom devetom ovosezonskom nastupu u ovom natjecanju upisali svoj sedmi poraz te se uz dvije pobjede u ovom trenutku nalaze na devetom mjestu ljestvice.

Idući susret odbojkaši Zadra odigrat će 20. siječnja u gostima kod Kitro Varaždina. Bit će to zaostali ogled 11. kola s kojim će ujedno i zaključiti jesenski dio prvenstva koji se zbog problema vezanih uz koronavirus prolongirao za više od mjesec dana.

OK CENTROMETAL – OK ZADAR 3:0 (25:9, 25:18, 25:16)