16 sij 2021
DESETI PORAZ Dujić i Vojvodić ostavile Zadranke bez šanse
Košarka

U zaostaloj utakmici 8. kola Premijer lige košarkašice Zadra doživjele su novi težak poraz. Bolji od njih ovaj put bio je Šibenik, koji je na Višnjiku slavio s uvjerljivih 53:83. Prve dvije četvrtine završile su svaka sa po 10 poena prednosti za Šibenčanke, koje su tako već do poluvremena otišle na +20 i riješile svaku dvojbu oko pobjednika, ako je takve i bilo.

Najefikasnija kod Zadra bila je Katia Nekić sa 14 poena, 8 skokova i 7 assistencija, Magdalena Dražić pridodala je 12 koševa, a Lara Špinderk 11. Kod gošći najefikasnije su bile bivše igračice Zadra Ivana Dujić sa 19 poena te Monika Vojvodić sa 17. KOMPLETNA STATISTIKA

Nakon desetog poraza u isto toliko utakmica ekipa Samira Žuže ostala je prikovana za dno južne skupine Premijer lige. Prvenstvo se nastavlja početkom siječnja.