04 ožu 2021
Luka Modrić majstorijom potopio Barcelonu
Nogomet

Prvi ovosezonski El Clasico pripao je Real Madridu, koji je na Camp Nou u 7. kolu Primere pobijedio Barcelonu s 3:1.

Na poluvrijeme se otišlo s neriješenim rezultatom (1:1), nakon golova Valverdea u 5. i Fatija u 8. minuti. Za 2:1 Reala zabio je Sergio Ramos iz penala u 63., a konačnih 3:1 postavio je fantastičnim pogotkom u 90. Luka Modrić.

Zadarski maestro primio je loptu na rubu šesnaesterca, dvostrukom fintom “zavaljao” vratara Neta i desnom vanjskom zabio za potvrdu pobjede Kraljevskog kluba.

Bio je to drugi Modrićev pogotak ovaj tjedan, nakon što je ranije zabio u porazu od Šahtara u Ligi prvaka. Real je sada vodeći na ljestvici Primere sa 13 bodova iz šest utakmica, dok je Barcelona u sredini sa svega sedam osvojenih bodova u pet odigranih utakmica.