Donat očekivano bez šanse protiv Splita

Vrijeme čitanja: < 1 min

U trećem kolu Prve HNL nogometašice Donata na Stanovima su očekivano poražene od aktualnih prvakinja Hrvatske Splita rezultatom 0:7.

Kao i nekoliko dana ranije u Kupu, kada je završilo 0:6, Splićanke su potvrdile veliku razliku u kvaliteti te je ekipa Božidara Miletića lako ubilježila treću prvenstvenu pobjedu.

Već nakon 27 minuta igre na semaforu je svijetlilo velikih 0:5. Za Splićanke su zabile Fatjesa Gegollaj, Ada Hadžić, Ana Dujmović, Matea Bošnjak i Antonia Dulčić. Prvo poluvrijeme zaključila je golom u posljednjoj minuti Iva Bukač, a konačnih 0:7 postavila je u 64. minuti Bošnjak, svojim drugim pogotkom na utakmici.

Bio je to drugi prvenstveni poraz za igračice Jure Perkovića, koje su tako ostale na tri osvojena boda. U sljedećem kolu očekuje ih teško gostovanje na Maksimiru kod ŽNK Dinamo Zagreb.