Puntamičani skoro skinuli “skalp” Ciboni u Jazinama

Vrijeme čitanja: < 1 min

Poraženi su košarkaši Sonik Puntamike u susretu 19. kola HT Premijer lige. U Jazinama ih je rezultatom 81:85 porazila Cibona.

Na polovici prve četvrtine rezultat je bio 9:8 za Sonik a na isteku uvodnih deset minuta domaćin je imao prednost 21:19.

Zanimljivo je bilo i u drugoj dionici te je na poluvremenu minimalno vodstvo 35:36 imala Cibona.

S odličnom igrom nastavili su Puntamičani i u nastavku te su u dvadeset i šestoj minuti vodili 51:42. Na ulasku u odlučujući period na semaforu je bio rezultat 60:58 za Sonik.

Pet minuta prije kraja prednost gostiju iznosila je 64:69.

78:80 bilo je uoči zadnje minute. Uspjeli si igrači Cibone nekako iščeprkati pobjedu u konačnici rezultatom 81:85.

Tomislav Cvitković postigao je najviše 21 koš kod Puntamičana dok je Šime Špralja dodao 20.