18 tra 2024
AK Alojzije Stepinac: Srebra Radovića i Bartulov na juniorskom PH u Zagrebu
Atletika

Pod vodstvom trenera Mate Bulića i Hrvoja Perice atletičari Atletskog kluba Alojzije Stepinac Zadar nastupili su u Zagrebu na dvoranskom prvenstvu Hrvatske u atletici za juniore i juniorke na kojem su ostvarili odlične rezultate

Laura Bartulov osvojila je srebrnu medalju u skoku udalj s preskočenih 5.42, kao i Stipe Radović koji je srebrni u troskoku s preskočenih 12.74.

Marcela Rušev, osvojila je dva peta mjesta u skoku u dalj. Preskočila je 5.18, dok je u finalu na 60m trčala odličnih 8.08 što je njezin novi osobni rekord na 60m.

Osobne rekorde istrčali su Dora Grgić na 400m (1.00,38) koja je osvojila 8. mjesto, dok je Ema Korčulanin na 60 metara istrčala 8.20 i zauzela 10. mjesto s osobnim rekordom.

Osobne rekorde srušili su Branimir Nakićen na 60m (7.52) i Laura Mičić (8.53).