Zadranke u Zagrebu glatko poražene od Medveščaka

Vrijeme čitanja: < 1 min

Košarkašice Zadra doživjele su težak 83:46 poraz na gostovanju kod Medveščaka u dvoboju 10. kola Prve lige za žene.

Zagrepčanke su opravdale ulogu favorita i bez većih problema i drugi puta ove sezone pobijedile Zadranke koje sasvim sigurno neće previše žaliti za izgubljenim bodovima od kojih su se, vjerojatno, oprostili i prije ulaska u autobus.

Inače, utakmica je bila zaključena već nakon prvih dvadeset minuta nakon kojih je zagrebačka ekipa imala prednost od 41:17.U možda i najbljeđem prvom poluvremenu cijelog dosadašnjeg dijela prvenstva Zadranke su šut za dva imale 16, a za tri 9 posto.

Drugi dio nije donio puno promjena pa je Medveščak samo povisio svoju prednost do konačnih plus 37.

Najefikasnija u redovima Zadra bila je Ana Vrsaljko s 15 koševa, dok je domaće sa 16 poena predvodila Mirna Mazić.

U idućem kolu Zadranke će na svom parketu ugostiti Zagreb.