Vindija uvjerljivo nadigrala kadete KK Sonik Puntamika

Vrijeme čitanja: < 1 min

Drugo kolo Jedinstvene kadetske lige donijelo je drugi poraz predstavnika Sonik Puntamike. Rezultatom 65:92 u Jazinama ih je svladala varaždinska Vindija.

Nakon prve dionice Puntamičani su vodili 17:16. Gosti u drugih deset minuta igraju bolje, imali su +8 (24:32) dvije minute prije isteka prvog djela dok se na poluvrijeme otišlo njihovim vodstvom 30:38.

Vrlo brzo Vindija je na otvaranju treće dionice povela 32:50. Na ulasku u zadnju četvrtinu sastav iz Varaždina je vodio 51:64.

Uspjeli su gosti i povećati svoju prednost u posljednjem perioud te su tako ostvarili i drugu pobjedu u ovom natjecanju.

David Pavin kod Sonika postigao je najviše 21 koš, Teo Muženjak je dodao 17 a Juraj Brajčić 15 uz 13 skokova.

U sljedećem kolu Puntamičane očekuje ogled s gradskim rivalom Zadrom.