M. Selin, trener kadeta KK Zadar: “Igranje Jedinstvene lige velika je škola za dečke i to je najvažnije”
Treću sezonu zaredom u Jedinstvenoj kadetskoj košarkaškoj ligi igrat će i mladi predstavnici KK Zadar. Trener te ekipe je Marko Selin koji se raduje još jednom nastupanju u ovom natjecanju.
„Liga je izvrsna stvar za sve sudionike, protivnici u prvoj fazi natjecanja nama nisu bili baš po mjeri. Sada dobivamo one puno veće izazove i veselimo se tome. Sve najbolje što Hrvatska ima je tu, i jedva čekamo početak sezone”.
Favoriti.
Uvijek isti, Cedevita, Cibona, Split i mi, sada je tu i Šibenik. Uvijek netko i iskoči, bit će zanimljivo to je sigurno. Dečkima je sve ovo velika škola i to je najvažnije”.
Ekipa Zadra u odnosu na lanjsku godinu.
„Dosta slična, i prošle sezone igrali smo s godištem 2003, nemamo puno promjena. Lani smo ih gurnuli u te tzv. glavne uloge i sada normalno očekujemo da budu još bolji jer su stariji i iskusniji za jednu sezonu”.
Spit na otvaranju prvenstva.
„Igrali smo s njima već dva puta ove sezone. Oba puta smo slavili ali to nije uopće bitno. Neka dečki daju sve od sebe, uz naše navijače ja vjerujem da će to biti jedna lijepa košarkaška predstava. Sve pozivam da dođu i uživaju”- zaključio je Selin.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





