Alkari protiv Puntamičana pogodili u “sridu” u Jazinama

Vrijeme čitanja: < 1 min

Košarkaši Sonik Puntamike izgubili su u susretu 12. kola HT Premijer lige u Jazinama od sinjskog Alkara 64:74.

Odlično su gosti otvorili utakmicu te su u četvrtoj minuti vodili 3:14 a nakon prve dionice rezultat je glasio 15:21 u njihovu korist.

S dva slobodna realizirana bacanja tek pridošlog Petra Marića, Sonik je po prvi puta poveo 28:27. Na poluvremenu je bilo 35:34 za domaći sastav.

Sinjani su bili bolji u trećem periodu te su uoči zadnjih deset minuta imali vodstvo 46:55.

S dvije trice Banića na otvaranju četvrte dionice domaćini su smanjili na 52:55. Dvije minute ostale su do kraja, Alkar je imao prednost 56:64. Priveli su susret mirno kraju u svoju korist.

Do dva boda predvodili su ih Vučić i Neal sa 17 koševa dok je u redovima Puntamičana najviše 15 dao Petar Marić.