Zadrani u derbiju kola s uvjerljivih 3:0 bolji od Junaka

Vrijeme čitanja: < 1 min

Nisu na bolji način mogli igrači Marka Pinčića završiti ovogodišnju domaću sezonu.

Pobjeda protiv prve momčadi prvenstva sinjskog Junaka na Stanovima rezultatom 3-0.

Odličan ulazak domaćina u utakmicu, Kristijan Jurić zabija u 7. minuti nakon greške gostujućeg golmana. U idućih 20 minuta po jedna velika šansa za obje ekipe. Izjednačena utakmica do kraja poluvremena na koje su Zadrani otišli sa 1-0.

U otvaranju drugog dijela prilike s obje strane, ali rezultat ostaje isti. Povećavaju Zadrani prednost preko Luke Begonje u 67. minuti. Odličnu utakmicu Zadar je završio sa trećim pogotkom u mreži Junaka, strijelac Luka Zdrilić za završni rezultat 3-0.

S ovom pobjedom se Zadar diže na treće mjesto sa 25 bodova, dva manje od prvih Hrvaca i drugog Junaka.

Iduću i posljednju utakmicu prvog dijela sezone Zadar će biti gost zadnjoj momčadi prvenstva, Neretvi.