Centrometal na svom terenu ipak prejak za Zadrane!

Vrijeme čitanja: < 1 min

Točno sat i pet minuta trajala je utakmica u Nedelišću u kojoj su odbojkaši Centrometala s 3:0 u setovima pobijedili Zadar u dvoboju 7. kola Super lige.

Prva dva seta otišla su na stranu domaćina bez prevelike borbe, dok se tračak nade da bi se možda nešto uspjelo “ušićariti” ukazao pred kraj trećeg seta kada su Zadrani sustigli vodstvo Centrometala od 24:19 no nisu imali dovoljno koncentracije set privesti kraju u svoju korist.

“Prije svega čestitao bih protivniku na potpuno zaluženoj pobjedi. Izgubili smo od bolje ekipe i tu nema što. Prva dva seta praktički nismo imali šanse napraviti nešto više. Za biti iskren nista nam u tim trenucima nije polazilo za rukom. U trećem setu smo uspjeli doći do egal završnice ali nismo uspjeli uzeti set. Ništa, na nama je nastaviti vrijedno trenirati i nadati se kako ćemo dočekati naših pet minuta”, izjavio je po završetku utakmice trener Zadra, Marin Masnić.

Zadrani su tako i nakon sedam odigranih utakmica ostali na tek jednoj pobjedi kojoj su večeras pripisali i šesti poraz te se sa pet bodova nalaze na pretposljednjem, devetom mjestu ljestvice.

U idućem kolu naše odbojkaše očekuje još jedan težak protivnik. Naime, u goste im stiže Rijeka, momčad koja sa 17 bodova trenutačno dijeli prvo mjesto tablice skupa sa Medicinarom iz Trnja i osječkom Mursom.

Za kraj dodajmo i jednu zanimljivost. Svi susreti ovog kola završili su porazom gostujućih ekipa od 3:0 što je sigurno nešto što se događa vrlo rijetko.