Jazine Arbanasi bolje i od Omiša te su i dalje usamljene na vrhu

Vrijeme čitanja: < 1 min

Košarkaši Jazine Arbanasa i dalje ostaju neporaženi nakon pobjede protiv Omiša 76-72.

Odlično su u utakmicu ušli domaćini i poveli sa 11-0. Na kraju prve četvrtine vodstvo od 24-14.

Tri minute prije poluvremena su Jazine vodile 39-29, ali serijom od 10-3 gosti su otopili prednost na 42-39 nakon prvih 20 minuta.

Tricom Ivana Mimice gosti prvi put vode  51-48 nakon 3 minute drugoga djela. Uspjeli su održavati prednost sve do kraja četvrtine ali su Jazine u zadnjih 10 minuta ušle minimalnim vodstvom 63-62.

Nisu uspjeli gosti u zadnjoj četvrtini napraviti iznenađenje. Bili su blizu 4 minute do kraja kada su stigli na 74-72, ali do završetka utakmice je od onda pao samo jedan koš za završni rezultat 76-72.

Najbolji pojedinci bili su David Ušić koji je uz 26 poena nadodao i 10 skokova, Stipe Krstanović s 14 ubačaja i 10 skokova te Bruno Markulin s15 koševa.