Odbojkaši Zadra poraženi u gostima kod Splita!

Vrijeme čitanja: < 1 min

Odbojkaši Zadra upisali su novi poraz u natjecanju Super lige. U dvoboju 5. kola bolji od njih na domaćem su terenu bili igrači Splita koji su slavili s 3:0 u setovima. Zadrani su tako nakon pobjede u prvom kolu nad Varaždinom večeras upisali i četvrti poraz u nizu te se sada sa pet bodova u konkurenciji deset momčadi nalaze na osmom mjestu prvenstvene ljestvice.

Zadar je u Splitu mogao proći puno bolje nego li to kranji rezultat sugerira. Odigrali su igrači trenera Marina Masnića dobra dva uvodna seta od kojih su prvi izgubili tek u razlici (27:25), dok su drugom također bili jako blizu ali je i on na kraju otišao na stranu domaćina (25:23).

Sve to skupa kao da je demotivirajuće djelovalo na goste pa su u trećem setu oružje položili bez puno borbe te čestitali protivniku na pobjedi, prvoj u dosadašnjem dijelu sezone.

Polovica prvog dijela sezone Zadrane je zatekla s tek s jednom pobjedom, a ono što nikako ne budi optimizam da bi se taj saldo mogao podebljati jest činjenica kako u naredna četiri kola igraju protiv momčadi iz gornjeg dijela tablice. U prvom takvom susretu idućeg vikenda na Višnjiku gostuje trećeplasirana Mursa iz Osijeka.