Slavlje VK Zadar 1952 kod Triglava. Pet golova Marina Jovančevića.

Vrijeme čitanja: < 1 min

Predstavnici Vaterpolo kluba Zadar 1952 pobijedili su u susretu 9. kola Triglav A2 regionalne lige u Kranju momčad Triglava rezultatom 11:15.

Zadrani su prvi put imali dva pogotka prednosti u petoj minuti 3:5, nešto kasnije je bilo 3:6 a na isteku prvih osam minuta sastav s Višnjika je vodio 4:6.

Na poluvremenu je bilo 6:10 za igrače Gorana Jovančevića. Povećali su igrači Zadra svoje vodstvo uoči zadnje četvrtine na 9:14.

Ništra zančajnije nije se odgodilo u preostalih osam minuta, gosti su susret mirno priveli kraju te su slavili sranije spomenutih 11:15.

Ono što je najvažnije je da su Zadrani prekinuli niz od sedam uzastopnih poraza te su na gostovanju u Kranju pokazali da znaju i dalje igrati dobar i kvalitetan vaterpolo.

Do velika tri boda predvodio ih je Marin Jovančević s 5 golova, 3 je dodao Vice Donat Magaš dok su po jednom strijelci bili Vrbnjak, Martinović, Jurišić, Stanić, Zelić i Jajčinović.

S dvije pobjede i sedam poraza Zadar 1952 se trenutačno nalazi na devetom mjestu u konkurenciji dvanaest sastava.

U sljedećem kolu na svom bazenu dočekuje Cattaro.