Verunica nakon poraza na SP-u: “Ljut sam jer nisam dao sve od sebe”
Ivan Kapelari,
prije 7 godina
Vrijeme čitanja: 1 min
Ante Verunica završio je svoj nastup na Svjetskom kickboxing prvenstvu u Sarajevu.
Poražen je u četvrtfinalu dicipiline K-1 u kategoriji iznad 91 kilograma od Rusa Ragima Alieva.
„Iako sam odradio meč dobro, ljut sam. Smatram da nisam dao sve od sebe. Dobio me, ali vjerujte, bio je to izjednačen meč i da sam malo bio agresivniji otišao bi an moju stranu. Da, sve je to sport, vjerujem da će drugi put biti bolje“ – istaknuo je Verunica.
PROMOVIRAMO ZD SPORT
DUGI OTOK TRAIL 2026. Otvorene su prijave za najposebniju otočku utrku
Prijave za Dugi Otok Trail 2026. službeno su otvorene, a sredina ožujka ponovno će označiti početak trail sezone na jednom…





